חוות דובי

חווה

חוות דובי מטפחת את הקשר המיוחד בין האדם לסוס בעולם המודרני ומהווה מרכז אטרקציה חווייתי, מקצועי וייחודי.
חוות דובי הינה חוות סוסים בסגנון בוקרים המציעה פעילויות מגוונות ליחידים, משפחות וקבוצות, הכוללות טיולי רכיבה על סוסים בכל הרמות, פעילויות שטח אתגריות, ימי גיבוש וכיף לאירגונים ומשפחות, סדנאות מנהלים ו-ODT איכותיות הכוללות העברות עדרי בקר, בית ספר לרכיבה על סוסים, מחנות בוקרים, מופעי אבירים, מופעי רכיבה מרהיבים בכל הארץ, שירותים לסרטים ופרסומות, וכן מופעים והפקות גדולות מחוץ לאתר (בתיאום על פי הצרכים).

כל הפעילויות מלוות ברמה גבוהה של מקצועיות, שמירה קפדנית על הטבע ובעלי החיים, ועקרונות הבטיחות. בנוסף לפעילויות אלה, מקיימת החווה, בשיתוף פעולה עם ספקים נבחרים, פעילויות קבוצתיות מיוחדות כגון סיורי ג'יפים וריינג'רים, סדנאות קלפים, ועוד. חלק מתכניות ההפעלה כוללות קייטרינג עשיר וכשר ומופע הווי מוסיקלי של להקת הקאונטרי של החווה. החווה מעוצבת כבקתת בוקרים אותנטית הנותנת לכל הבאים בשעריה תחושה של כניסה לסט מתוך סרט מערבון קלאסי.
במרכז החווה נמצא אולם מרכזי, בו מוצג אוסף נדיר של תמונות וטקסטים המספרים את הסיפור המרגש של המערב הישן.
חוות דובי ממוקמת בקיבוץ רמות מנשה, בלב פארק רמת מנשה, אזור יפהפה, שופע נחלים, נופים ירוקים ופריחות עונתיות ונמצאת ב"צפון הקרוב" רק 40 דק' מתל אביב ו- 30 דק' מחיפה.
החווה מנוהלת על ידי דובי סלמן, מאלף סוסים ותיק ומנוסה, אשר ביסס את הרכיבה המערבית ואילוף הסוסים בארץ כמקצוע מוכר לכל דבר, רות זינדר, תלמידתו ושותפתו, מייסדת רכיבת הפעלולים בארץ.

סוג אטרקציה: טבע ובעלי חיים, אזור: צפון, כתובת: קיבוץ רמות מנשה

מידע נוסף על חוות דובי

כתובת: קיבוץ רמות מנשה, צפון, טבע ובעלי חיים

טלפון: +972-4-9895743

אתר אינטרנט: http://www.dubiranch.co.il/

נגישות: חינם

שעות פתיחה: יש לקבוע הגעה בתיאום מראש