מלון פרימה מיוזיק

פרימה מיוזיק אילת מבוסס כולו על מוסיקה! הצבעוניות והעיצוב המיוחד של המלון מושפעים מסממנים ושילובים מוזיקאליים ועל קירותיו מוצגות עטיפות של תקליטי ויניל ישנים. נגני MP3 מושאלים לכל דורש ללא תשלום. טרקלין נוסטלגיה להאזנה לתקליטי "אולדיז" וספרייה להשאלת דיסקים. ניתן להשאיל אופניים – חינם – לרכיבה באיזור. המלון ממוקם בחוף אלמוג הרחק ממרכז העיר, חדרי המלון משקיפים על הים האדום. המלון עוצב בסגנון מוזיקלי, כל קומה מוקדשת לסגנון מוזיקלי אחר: רוק, ג'ז, קלאסי. בחדרים מערכות שמע. ארוחת בוקר מאוחרת עד 12:00 מרחבי דשא ענקיים עם בריכה גדולה, קבנות וכרי מנוחה. מיועד למשפחות, מלון עם צוות בידור ופעילות ענפה לילדים.

 

הזמנת מלון באילת

פרימה מיוזיק כתובת: חוף אלמוג, אילת, אזור: אילת, כשרות: כן, בריכת שחיה: כן

קבלה: +972-8-6388555

+972-8-6388555

קצת על אילת

אילת היא העיר הדרומית ביותר במדינת ישראל והיחידה בה לחופי הים האדום.

העיר נקראת על שם העיר המקראית אֵילַת (גם: אֵילוֹת), הנזכרת מספר פעמים בתנ"ך, לצד עציון גבר, בתקופות ממלכת ישראל המאוחדת וממלכת יהודה כעיר נמל יהודית על שפת ים סוף.

פארק הקרח באילת

החלקה על הקרח אילת הוא משטח החלקה מקצועי הממוקם במרכזו של קניון פארק הקרח באילת.

חוף הרודס

חוף הרודס אילת הוא חוף רחצה מוסדר הממוקם מול מלון הרודס. מצויד היטב בכיסאות, מיטות שיזוף נוחות וסככות הצללה לנוחיותכם.

חוף חנניה – ספורט ימי ושייט

סירות מנוע לנהיגה עצמית, סירות פדלים, קיאקים, אבובים, סקי בננה, סקי מים, מצנחי ים ואופנועי ים.

שמורת טבע חי-בר יטבתה

שמורת חי-בר יטבתה, של רשות הטבע והגנים, נמצאת במרחק 30 דקות נסיעה מאילת. כשנוסעים בשמורה רואים מיני בעלי-חיים שנזכרו במקרא ונכחדו מנופי הארץ, שהובאו לכאן

אתרי צלילה נבחרים בישראל

ישראל מציעה מגוון רחב של הזדמנויות צלילה, מהמים הצלולים של הים האדום ועד לספינות הטרופות ההיסטוריות וחיי הים של הים התיכון.